No_look_Pass napisał(a):

|
Jadczak, Stanowski i inni w najmniejszym stopniu nie zaszkodzili klubowi. Zrobili to tylko TS wespół z Sharksami i SKWK. Nikt więcej.
|
Zgadza sie,
ale nie ma ludzi, którzy sie niczego nie boją. Nawet zwykłego wpie.......lu w ciemnej ulicy można się przestraszyć.
Stanowskiemu nie grozi zamilczenie.
Zwłaszcza w świecie mediów - dopóki się o kimś mówi, to on istnieje. Kiedy osoba staje sie zapomniana, jest łatwiejszym celem. To nawet psychologicznie napastnikowi jest łatwiej zaatakować z taką świadomością, że przyszłą ofiarą już się nikt nie interesuje.