Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17522
Stary 06.01.2019, 00:39
No_look_Pass napisał(a):Wyświetl post
Jadczak, Stanowski i inni w najmniejszym stopniu nie zaszkodzili klubowi. Zrobili to tylko TS wespół z Sharksami i SKWK. Nikt więcej.

Zgadza sie,
ale nie ma ludzi, którzy sie niczego nie boją. Nawet zwykłego wpie.......lu w ciemnej ulicy można się przestraszyć.

Stanowskiemu nie grozi zamilczenie.

Zwłaszcza w świecie mediów - dopóki się o kimś mówi, to on istnieje. Kiedy osoba staje sie zapomniana, jest łatwiejszym celem. To nawet psychologicznie napastnikowi jest łatwiej zaatakować z taką świadomością, że przyszłą ofiarą już się nikt nie interesuje.
Ostatnio edytowane przez yarow : 06.01.2019 o godz. 00:45.
Odpowiedz cytując