Wyświetl pojedynczy post
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17482
Stary 05.01.2019, 21:30
Szczerze mówiąc, to teraz jestem bardziej spokojny o los Wisły niż wtedy, kiedy czekano na przelew. W interesie wszystkich, nawet rywali jest uratowanie takiej marki, która przynosi kasę (choć Boniek uznaje w ostatim wideo, że historycznie Wisła jest za Legią i Lechem ).

Wisłocki od początku nie wzbudzał mojego zaufania. Ale jak doprowadzi do sprzedaży komuś sensownemu, to w porządku. Reszta z zarządu TS jest na poziomie Vanny Ly.

regan napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/MajchrzakP/statu...15217069621248
Piotr Majchrzak - Powiem tak. Nie zdziwie sie, jak wkrotce Jakub Błaszczykowski dolaczy do Wisly Krakow, choc wiem jak absurdalnie to teraz brzmi.
To kolejny dobry znak. To nie jest chyba bajarz dziennikarski.


A propos zagubionej złotówki za SA. Ten mem (najlepszy z tego cyrku) może być wskazówką. To Knura ją dostał?

https://mobile.twitter.com/Wychowany...61276020768772
https://pbs.twimg.com/media/DvHHlhWXcAUxuoC.jpg:large
Odpowiedz cytując