Szczerze mówiąc, to teraz jestem bardziej spokojny o los Wisły niż wtedy, kiedy czekano na przelew. W interesie wszystkich, nawet rywali jest uratowanie takiej marki, która przynosi kasę (choć Boniek uznaje w ostatim wideo, że historycznie Wisła jest za Legią i Lechem

).
Wisłocki od początku nie wzbudzał mojego zaufania. Ale jak doprowadzi do sprzedaży komuś sensownemu, to w porządku. Reszta z zarządu TS jest na poziomie Vanny Ly.
regan napisał(a):

To kolejny dobry znak. To nie jest chyba bajarz dziennikarski.
A propos zagubionej złotówki za SA. Ten mem (najlepszy z tego cyrku) może być wskazówką. To Knura ją dostał?
https://mobile.twitter.com/Wychowany...61276020768772
https://pbs.twimg.com/media/DvHHlhWXcAUxuoC.jpg:large