Wyświetl pojedynczy post
burki
Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17449
Stary 05.01.2019, 19:13
nero
,tylko jesli ktos dokona czystki natychmiastowej i calkowitej,pojawia sie nowi i uczciwi czyli normalni ludzie Wisly.Jesli czystka usunie nawet 1000 albo i 2000 pojebancow obrazonych na oczyszczona Wisle,to Bog zaplac.Nie martw sie o nowych ludzi.Oni sa i czekaja,az zaraza zostanie zdezynfekowana na amen w naszym klubie.Wtedy wzejdzie slonce.nawet w A klasie.
Ostatnio edytowane przez burki : 05.01.2019 o godz. 19:16.
Odpowiedz cytując