Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17448
Stary 05.01.2019, 19:07
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
A tak w międzyczasie , czekając na wyrok chciałbym spytać o scenariusz kiedy będziemy startować od B klasy czy tam od IV ligi . Oczywiście jeśli uda się stworzyć sekcje piłki nożnej od nowa , uda się wykupić prawa do herbu , nazwy i takie tam .... Bo wątek poruszany był wielokrotnie ale nikt jakoś nie potrafił odpowiedzieć , gdzie będziemy wtedy ewentualnie grać ? Na jakim stadionie ?

Herbu przecież nie trzeba będzie wykupować, bo wrócilbyśmy do gry pod herbem TSu a nie loga SA. Na jakim stadionie ? Pewnie tam gdzie będzie najtaniej albo za darmo, Zabierzów, Bronowianka ?
Odpowiedz cytując