regan napisał(a):

|
Ale niestety prawda jest tez taka, żeby uratować TS to trzeba wszystkich ludzi związanych nawet towarzysko z WSH pogonić w pierwszej kolejności. Nie zmieni się nic, jeśli Ci ludzie będą reprezentować Wisłę.
|
A co jeśli pogonisz wszystkich związanych w TS z WSH i nikt z zewnątrz nie przyjdzie?
Wydaje mi się, że tylko małe kroczki mają szanse powodzenia.