|
bodyn
dyskusja z tymi ludzmi nie ma sensu.To ubliza nie tylko inteligencji ale i godnosci,kazdego uczciwego czlowieka.Wisla jest w rekach drapieznych ryb a nie ludzi.SKWK to ich legalny przedstawiciel a obecnie TS takze
Ostatnio edytowane przez burki : 05.01.2019 o godz. 19:21.
|