Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17438
Stary 05.01.2019, 18:47
nero napisał(a):Wyświetl post
I się zaczyna. Odkrycie roku...
Nie dadzą pracować, koniecznie wszystko musi być idealnie.
Zresztą na tym Ci dziennikarze zarabiają wiec co się dziwie.
Ale niestety prawda jest tez taka, żeby uratować TS to trzeba wszystkich ludzi związanych nawet towarzysko z WSH pogonić w pierwszej kolejności. Nie zmieni się nic, jeśli Ci ludzie będą reprezentować Wisłę.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując