nero napisał(a):

I się zaczyna. Odkrycie roku...
Nie dadzą pracować, koniecznie wszystko musi być idealnie.
Zresztą na tym Ci dziennikarze zarabiają wiec co się dziwie.
|
Ale niestety prawda jest tez taka, żeby uratować TS to trzeba wszystkich ludzi związanych nawet towarzysko z WSH pogonić w pierwszej kolejności. Nie zmieni się nic, jeśli Ci ludzie będą reprezentować Wisłę.