WSH zarznelo ten klub wiec zasadne jest pytanei czy nowi ludzie nie maja powiazania z pasozytami.
A kibice nie zarzneli klubu tylko bandyci nazywajacy sie kibicami
A co do panow(Kwasniewski Michlowicz) z wczorajszej konferencji nietrudno znalezc wywiad z listopada 2012 roku
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...dli,nId,715114