Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17437
Stary 05.01.2019, 18:45
WSH zarznelo ten klub wiec zasadne jest pytanei czy nowi ludzie nie maja powiazania z pasozytami.

A kibice nie zarzneli klubu tylko bandyci nazywajacy sie kibicami
A co do panow(Kwasniewski Michlowicz) z wczorajszej konferencji nietrudno znalezc wywiad z listopada 2012 roku
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...dli,nId,715114
Odpowiedz cytując