wolfy napisał(a):

|
Serio największym problemem jest że obecny prezes SA jakieś 10 lat temu kibicował na meczu Legii? To w ogóle jest problemem? Pomijając już fakt że merytorycznie sprawę ogarnia Leśnodorski, ale serio?
|
Większym problemem jest to że na ślubie Kwaska był Misiek

. To tak jak z tymi molestowaniami w hollywood, przychodzi baba po 20 latach i twierdzi ze była molestowana i chce kasę i sprawiedliwości, i bez procesu banda lewaków i social justice warriorów domaga się na twitterze głowy i zwolnienia oskarżonej medialnie osoby bez żadnego procesu.