Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17436
Stary 05.01.2019, 18:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Serio największym problemem jest że obecny prezes SA jakieś 10 lat temu kibicował na meczu Legii? To w ogóle jest problemem? Pomijając już fakt że merytorycznie sprawę ogarnia Leśnodorski, ale serio?
Większym problemem jest to że na ślubie Kwaska był Misiek . To tak jak z tymi molestowaniami w hollywood, przychodzi baba po 20 latach i twierdzi ze była molestowana i chce kasę i sprawiedliwości, i bez procesu banda lewaków i social justice warriorów domaga się na twitterze głowy i zwolnienia oskarżonej medialnie osoby bez żadnego procesu.
Odpowiedz cytując