nero napisał(a):

I się zaczyna. Odkrycie roku...
Nie dadzą pracować, koniecznie wszystko musi być idealnie.
Zresztą na tym Ci dziennikarze zarabiają wiec co się dziwie.
|
Wkleiłem żeby wszyscy wiedzieli. Kiedyś większość nie wiedziała, uwierzyła w obietnice o pomniku, sklepiku, muzeum. Niech pracują najlepiej zrobią audyt, powyciągają umowy do opinii publicznej wtedy uwierzę że będzie zmiana na lepsze, niech pokażą przedsiębiorstwa, które spowodowałły że brakuje kasy nic im nie zrobi lepszej reklamy i nie pomoże im w pracy jak rozliczenie przeszłości to pokaże czy są przedłużenie tego co stare czy "idzie nowe"