Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17432
Stary 05.01.2019, 18:42
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Tak....bo to akurat teraz kur....ma znaczenie . Jakiś kretyn wrzucił zdjęcie i teraz na tym forum zacznie sie kur.....10 stronicowa analiza ... czy to fejk czy nie .Nie dziwie się , że ten klub zarżnęli kibice .....naprawdę
Nie dam sobie ręki uciąć ale to chyba było ze strony Pawła ironiczne
Odpowiedz cytując