VanBasten napisał(a):

|
Tak....bo to akurat teraz kur....ma znaczenie . Jakiś kretyn wrzucił zdjęcie i teraz na tym forum zacznie sie kur.....10 stronicowa analiza ... czy to fejk czy nie .Nie dziwie się , że ten klub zarżnęli kibice .....naprawdę
|
Nie dam sobie ręki uciąć ale to chyba było ze strony Pawła ironiczne