serek.c2 napisał(a):

|
On tu ma przede wszystkim pracować - swoim zaangażowanie w AP pokazał, że można na niego liczyć. Inna sprawa to fakt, że Wisła niestety obecnie nie ma żadnych kadr, skoro musi sięgać na tak ważne stanowisko po trenera młodzieży...
|
Dokładnie szczególnie, że facet doskonale zdaje sobie sprawę, że wszedł na minę PRową ale też jest potencjalna odpowiedzialność karna, więc to czy był na jakimś meczu 100 lat temu nie ma znaczenia.
Ja już nie wierzę, że da się to uratować i jakbym miał stawiać kasę postawiłbym na IV ligę. Ale może światełko w tuneli nie okaże się pociągiem.