Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17426
Stary 05.01.2019, 18:30
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
On tu ma przede wszystkim pracować - swoim zaangażowanie w AP pokazał, że można na niego liczyć. Inna sprawa to fakt, że Wisła niestety obecnie nie ma żadnych kadr, skoro musi sięgać na tak ważne stanowisko po trenera młodzieży...
Dokładnie szczególnie, że facet doskonale zdaje sobie sprawę, że wszedł na minę PRową ale też jest potencjalna odpowiedzialność karna, więc to czy był na jakimś meczu 100 lat temu nie ma znaczenia.

Ja już nie wierzę, że da się to uratować i jakbym miał stawiać kasę postawiłbym na IV ligę. Ale może światełko w tuneli nie okaże się pociągiem.
Odpowiedz cytując