robby51 napisał(a):

|
Iwan jako pierwszy powiedzial ,ze Kwiecien po audycie nie wejdzie do Wisły.I sprawdzilo się.Więc kto wie?
|
Iwan akurat od Kwietnia ma sprawdzone info, ale nie róbmy jaj. Nikt poważny nie powinien w ogóle myśleć o jakichkolwiek biznesach Hulkiem Hoganem i jego kolegami.