Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
robby51
Member
Od: 02.2012
Offline
#
17416
05.01.2019, 17:39
Iwan jako pierwszy powiedzial ,ze Kwiecien po audycie nie wejdzie do Wisły.I sprawdzilo się.Więc kto wie?
robby51
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robby51
Znajdź inne posty napisane przez robby51