Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17413
Stary 05.01.2019, 17:28
Jakie to ma znaczenie, że 10 lat temu był na meczu Legii? Przecież on ma być prezesem, a nie nowym przywódcą kibiców. Z Mioduskim kibice też kręcili aferę jak powiedział, że w młodości był kibicem Zawiszy, a nie Legii? Rafałowi życzę powodzenia i wyprowadzenia Wisły z bagna.

Śmieszy mnie tylko hipokryzja gościa który wrzucił to zdjęcie na TT. Pan Dobrowolski sam w wywiadach przyznaje, że gdyby nie zainteresowanie mediów i wsparcie kibiców, w tym z klubów z całej Polski dalej siedziałby w więzieniu, a teraz nawet nie potrafi napisać z szacunkiem nazwy Wisły.
Odpowiedz cytując