Jakie to ma znaczenie, że 10 lat temu był na meczu Legii?

Przecież on ma być prezesem, a nie nowym przywódcą kibiców. Z Mioduskim kibice też kręcili aferę jak powiedział, że w młodości był kibicem Zawiszy, a nie Legii?

Rafałowi życzę powodzenia i wyprowadzenia Wisły z bagna.
Śmieszy mnie tylko hipokryzja gościa który wrzucił to zdjęcie na TT. Pan Dobrowolski sam w wywiadach przyznaje, że gdyby nie zainteresowanie mediów i wsparcie kibiców, w tym z klubów z całej Polski dalej siedziałby w więzieniu, a teraz nawet nie potrafi napisać z szacunkiem nazwy Wisły.