Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
janus
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
17408
05.01.2019, 17:15
bódyń
napisał(a):
No wiec ten teges pojawilo sie inne zdjecie
http://oi66.tinypic.com/bil16h.jpg
Pan bódyń w alternatywnej rzeczywistości.
Może zagrozicie bojkotem jak nie ustąpi?
janus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do janus
Znajdź inne posty napisane przez janus