Dzimi napisał(a):

OSTATNI PLAN RATUNKOWY
1. Klub w trybie pilnym otrzymuje od kogoś (np. od Miasta, PZPNu lub firm) pożyczkę 12-13 mln. pod zastaw kart zawodniczych, z terminem spłaty np. 20.02.2018
2. Z pożyczki tej spłaca zaległości wobec piłkarzy, unikając najgorszego, czyli ich odejścia za darmo
3. Po spłaceniu piłkarzy rozesłana zostaje informacja do wszystkich klubów z ekstraklasy, że kilku piłkarzy klub potrzebuje sprzedać do 15.02.2018 i oczekuje na składanie ofert
4. Po sprzedaży kilku piłkarzy (np. Imaz do Lecha, i jeszcze 3-4 innych których ktoś będzie chciał), Wisła spłaca udzieloną pożyczkę.
Punkty 1 i 2 operacji musiałaby jednak zostać przeprowadzone szybko.
|
W tym momencie nie mamy kadry wartej 12 milionow, szczegolnie ze sprzedajac szybko musielibysmy dac mocno promocyjne ceny