Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
abedipele
Member
Od: 07.2007
Offline
#
17378
05.01.2019, 15:56
PAWEŁ
napisał(a):
@IncognitoTSW ale jaja
a ma ktoś jakiś program aby "obrobić" to zdjęcie do większej rozdzielczości
Tak, mają. Policjanci z serialu CSI: Kryminalne zagadki.
abedipele
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abedipele
Znajdź inne posty napisane przez abedipele