|
Wisłocki i ludzie, którym zależy powinni pracować nad obecną sytuacją, a jednocześnie odpowiednie organy powinny zająć się blondyną i resztą kółka wzajemnej adoracji, ale jak widać po takiej aferze, każdym trupie dalej jakoś nie widać aby miasto, czy służby działały w tym temacie. W takiej sytuacji osoba będąca w TS nie może nic zrobić.
|