https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...z-skwk/06lgmhw
"Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków nie będzie już świadczyć usług dla Wisły Kraków SA. Klub poinformował na Twitterze o rozwiązaniu umowy."
Interpretuje to jako niewielkie światełko w tunelu.... hmm