Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17356
Stary 05.01.2019, 15:20
Popieram Wisłockiego i jego podejście do tematu. Chociaż jest biznesowo zielony to jako jedyny jest w stanie zaangażować się w temat na 100%, za darmo. Dobre i to. Może chociaż nie spadniemy 2 poziomy z automatu.

A co do inwestorów - jeśli w grudniu nikt sensowny nie chciał w to wejść, to teraz tym bardziej nikt nie wejdzie. Za 2 tygodnie nie będzie aktywów, jedynie drużyna skazana na sportowy spadek do 1 ligi. Po co się w to pchać?
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując