|
Ta konferencja to dowód, że nadal robią sobie jaja z opinii publicznej i nas wszystkich.
Już nawet abstrahuje od tego, że maksymalny pułap możliwości Panów po bokach powinno stanowić prowadzenie osiedlowego lombardu gdzieś na peryferiach małego miasta. Oni chyba myślą, że transparentność to efektowna oprawa meczowa z dużą ilością flag.
Od kilku lat te same gęby, ta sama retoryka, ta sama lotność i to samo przekonanie, że można rżnąć głupa bez względu na okoliczności. W sumie - trudno się dziwić, robią to od czasów Bednarza przy poklasku sporej grupy "kibiców". I tym Panom i tym "kibicom" życzę jak najgorzej. Wspólnymi siłami zaj.ście Klub.
Inną kwestią jest Pan Wisłocki, który ewidentnie jest z innej bajki. Wierzę w jego dobre chęci, choć sprawia wrażenie mocno zagubionego. Heheszkowanie biorę za sposób rozładowania stresu.
Dla Wisły widzę obecnie 2 szanse.
1. LEŚNODORSKI
Ukłony dla niego. Co za ZATRWAŻAJĄCA sytuacja, w której bardziej można ufać jemu, niż kibicom/działaczom własnego Klubu. I gó.no mnie obchodzi, że sam na tym mocno skorzysta. Niech skorzysta. Dystansuje o kilka długości wszystkich misiewczów, których my mamy/mieliśmy w zarządzie SA/TS razem wziętych.
2. FRONTALNY ATAK
Na tych skur.synów. Zarząd komisaryczny w TS. Prokuratura w SA. Ciągła presja normalnych kibiców, dziennikarzy, byłych piłkarzy Wisły oraz PZPNu na organy Państwa, polityków, włodarzy miasta. Pisma, listy otwarte, social media. Dokładnie tak jak się to wydarzyło w przypadku siłowni i nowej panny paprotki. Tylko na dużo poważniejszą skalę. To trzeba wypalić żywym ogniem, zabrać im Klub siłą. Oni mimo kumatości, nie kumają innych argumentów. IM MA SIĘ DALSZA ZABAWA W TS I WISŁĘ PRZESTAĆ OPŁACAĆ.
To jest szczytowy moment zainteresowania mediów Wisłą. Albo uda się to zrobić teraz albo nie uda się nigdy.
TERAZ ALBO NIGDY.
@wofly - jak masz czelność otwierać twarz w tym temacie?
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 05.01.2019 o godz. 15:22.
|