rokfor napisał(a):

Serio? Z wywiadu Bońka... "Tego nikt nie jest w stanie stwierdzić kto jest właścicielem, nawet Pan Leśniodorski nie jest wstanie", "To nie jest takie proste" "Można pewnie wnioskować żeby te akcje wróciły do Wisły, ale to nie jest sprawa jednego, dwóch dni"
Kto to kupi?