Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17352
Stary 05.01.2019, 15:08
rokfor napisał(a):Wyświetl post
Myślę że większe znaczenie ma to co Leśny sam osobiście napisał na tt, niż to co według Bońka mu powiedział.

https://twitter.com/BL_1916/status/1081480170610003969
Serio? Z wywiadu Bońka... "Tego nikt nie jest w stanie stwierdzić kto jest właścicielem, nawet Pan Leśniodorski nie jest wstanie", "To nie jest takie proste" "Można pewnie wnioskować żeby te akcje wróciły do Wisły, ale to nie jest sprawa jednego, dwóch dni"

Kto to kupi?
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Jery : 05.01.2019 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując