Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17351
Stary 05.01.2019, 15:04
Nie rozumiem kompletnie dlaczego interpretujecie wpis Leśnego w sposób "pozytywny".
Jest wręcz przeciwnie - skoro Szwed musi papiery zwrócić tzn. niekoniecznie sprawa jest jednoznaczna.

Sformułowanie "Jedyne co może zrobić..." tyczy raczej tego, że każde inne rozwiązanie będzie brzemienne w skutkach.

Edit:
Według mnie chodzi o wymuszenie medialne tego, żeby Hartling i spółka jak najszybciej oddali wszystko i zrzekli się jakichkolwiek roszczeń.
Bez tego jesteśmy w dupie.
Ostatnio edytowane przez Snow : 05.01.2019 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując