Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17349
Stary 05.01.2019, 15:01
Tak, to jest PR, bo jedynym (jak rozumiem) celem Wisłockiego jest wyprostować kwestię właścicielską w SA, zabezpieczyć dokumenty i konta w spółce i zrobić trochę lepszego PR, a jako prezes TS - sprzedać SA albo złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości.

Wrzucili fotografię (czemu nie skan?) porozumienia o rozwiązaniu, ale pomylili się w dacie (zamiast dawać drugiego twitta o pomyłce, trzeba było skasować i wrzucić nowy, poprawny). Skoro to oświadczenie woli obu stron to pewnie odnieśli się do tej umowy tak, jak się nazywa (ale skoro się nazywa tak ogólnie, to powinni podać kiedy została zawarta). Powinni byli po prostu w komentarzu wyjaśnić kibicom, co to za umowa.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując