Jery napisał(a):

|
No to Boniek zaoral. Niech TS pisze do Szweda lub wysyła posłańca do Waszyngtonu. Mówiłem że Pan Hartling serio się z nich śmieje..
|
Myślę że większe znaczenie ma to co Leśny sam osobiście napisał na tt, niż to co według Bońka mu powiedział.
https://twitter.com/BL_1916/status/1081480170610003969