Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17347
Stary 05.01.2019, 14:59
Jery napisał(a):Wyświetl post
No to Boniek zaoral. Niech TS pisze do Szweda lub wysyła posłańca do Waszyngtonu. Mówiłem że Pan Hartling serio się z nich śmieje..
Myślę że większe znaczenie ma to co Leśny sam osobiście napisał na tt, niż to co według Bońka mu powiedział.

https://twitter.com/BL_1916/status/1081480170610003969
Odpowiedz cytując