Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17344
Stary 05.01.2019, 14:50
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Przecież wczoraj była o tym mowa na konferencji

W skrócie- jebła papierem i nie ma z nią kontaktu. Nie próbowali się kontaktować. Ale kasę wypłacili

Te pieniądze się jej po prostu należały!
Nie znam stanu faktycznego (kiedy który organ rezygnował, czy był jakiś prokurent, pełnomocnik etc.), ale nasi przywódcy nie ogarniają przepisów. Próbowali tylko wytłumaczyć, że chociaż umowa sprzedaży akcji uznawana jest przez nich za nieważną, to - chociaż materialnie powiązana - rezygnacja Sarapaty nie miała z tą sprzedażą formalnego związku i pod tym względem była "ważna". I tu mieli rację, niepotrzebnie ktoś ich tu za to atakował.

Natomiast to, czy ta rezygnacja była skuteczna zależy od tego, komu została złożona i w jakiej formie. To, że Sarapata "jebła papierem" nie oznacza, że "jebła" nim skutecznie i może (ale nie musi i raczej nie jest, chociaż wszystko zależy od tego, jakie organy były w spółce - BL ma rację, że tu jest dobry bajzel) być tak, że formalnie Sarapata była w zarządzie (i odpowiadała za wszystko, co się działo w klubie) aż do czasu, kiedy powołano Wisłockiego.

xd
Ostatnio edytowane przez czaro : 05.01.2019 o godz. 14:52.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując