Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17342
Stary 05.01.2019, 14:46
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Ja .......e jesteście niesamowici . Najpierw wszyscy tu skuczą , że SKWK jest skompromitowane i trzeba się od nich odciąć po czym jak zarząd to robi to zaczyna się jazda że to tylko na pokaz , że to PR . Noż ........... Ogarnijcie się .
Przecież tam nawet nie jest napisane jaka umowa została rozwiązana. Czy chodzi o złotówkę od biletu? Możemy się domyślać.
My naprawdę jesteśmy w czarnej dupie jak nikt w klubie nie potrafi napisać prostego pisma, w dodatku podpisuje to kilka osób, a po opublikowaniu i uwagach kibiców zorientowali się, że widnieje na niej rok 2018 a nie 2019.
Odpowiedz cytując