Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
17327
05.01.2019, 14:07
Mówiąc językiem księgowym: w sprawie bieżącej płynności żaden przełom, ale w kwestii wypłacalności w długim terminie i odcięcia bandyterki od źródełka, to owszem.
Tantal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tantal
Znajdź inne posty napisane przez Tantal