GBO napisał(a):

Ciekawa konferencja. Wychodzi na to, że dwóch sterowanych z tylnego siedzenia przygłupów, którzy nie potrafią ustalić jednej wersji kłamstw, oraz jeden filip z konopi mają stanowić nowe rozdanie w S.A.
|
Jak dla mnie to oni nie mają stanowić nowego rozdania w S.A. Co najwyżej mają tak posprzątać w spółce aby komukolwiek opłacało się tam zainwestować. A że czasu praktycznie brak to nie ma co szukać w całej sytuacji kwadratowych jaj.