Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
17323
05.01.2019, 14:01
Pierwsza bomba nowego zarządu - rozwiązanie umowy z SKWK. Cholera, może jednak Wisłocki będzie miał na tyle swobody, aby wyczyścić ten burdel. Oby.
Tantal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tantal
Znajdź inne posty napisane przez Tantal