Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
17322
05.01.2019, 13:58
Ciekawa konferencja. Wychodzi na to, że dwóch sterowanych z tylnego siedzenia przygłupów, którzy nie potrafią ustalić jednej wersji kłamstw, oraz jeden filip z konopi mają stanowić nowe rozdanie w S.A.
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO