Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17319
Stary 05.01.2019, 13:44
Na konferencji od lewej mieliśmy Pana zmęczonego życiem, który po odbębnieniu swojej roboty najchętniej poszedłby już do domu, w środku młody gniewny bez żadnego doświadczenia trener młodzieży w kubie, po prawej osiedlowy cwaniak. Jak rozumiem TS Wisła znowu rzuciła najlepsze co miała, ale biorąc pod uwagę poprzedników widać jakiś mały postęp. Kadra zarządzająca niczym w jakieś Prądniczance. Dramat. Jedyna nadzieja w Leśnodorskim, że wspólnie z młodym gniewnym Wisłockim ogarną ten burdel oraz przyciągną ludzi z zewnątrz do pomocy.
Odpowiedz cytując