Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17316
Stary 05.01.2019, 13:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post



A te 910 tys wypłaconych w 2018 Sarapacie i Dukatowi (którego później zastąpił Gołda)... to ja .......ę... to jest szok. 910/2 osoby/12 miesięcy = 37,5 tys zł miesięcznie. Czyli przez pół roku gdzie piłkarze nie dostawali kasy oni sobie wypłacili 405 tys zł. To jest kosmos.
Ludzie bez żadnego honoru, ludzie, którzy nawet nie robili konferencji tylko wysyłali oswiadczenia w formie elektronicznej, ludzie, którzy doprowadzili d bankructwa Wisły, i którzy się ulotnili, uciekli z tonącego okrętu, tym bardziej Sarapata, który sprzedała Wisłę SA za zero groszy i uciekła. Ja .......ę.
wczoraj Golda na twitterze napisal ze w czasie pracy wplynelo mu cos 8 koła na konto, nic wiecej
https://twitter.com/danielgoldakr/st...88702494736385.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując