Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
KoloBolo
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
17315
05.01.2019, 13:25
Boniek też masakruje konferencję i twierdzi, że Leśny mu powiedział, ze nie wygląda to zbyt dobrze z ta umową.
https://www.youtube.com/watch?v=Hpr7sjKWhH4
od 18.00 ale polecam całość
Ostatnio edytowane przez KoloBolo : 05.01.2019 o godz. 13:27.
KoloBolo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoloBolo
Znajdź inne posty napisane przez KoloBolo