Levis88 napisał(a):

|
Czas na rozliczenia jeszcze przyjdzie. Teraz jest ostatni moment żeby wspomóc klub walce przed upadkiem. Może warto wstrzymać się z głupkowatymi, śmieszkowatymi komentarzami? To nie pomaga a jedynie stwarza chvjową atmosferę.
|
Jasne, a potem gruba kreska Mazowieckiego i jazda,jazda Biała Gwiazda
