krysztal napisał(a):

|
Na odwieszenie licencji wystarczy wyjaśnić kto jest właścicielem Wisły a dokładniej dowieść ,że właścicielem jest TS Wisła.Reszta to już problem licencji na sezon 2019/2020
|
Której, jak nie pojawi się
poważny inwestor, to już nie bedzie.