VanBasten napisał(a):

|
Przypominam że mamy zawieszoną licencję więc nie ma znaczenia ile punktów brakuje do utrzymania i nie ma po co uczyć się nazwisk juniorów . Jeśli będziemy w stanie licencje odwiesić to znak , że wykażemy sposób spłaty zadłużenia a to oznacza , że ktoś z kasa się w to zaangażuje a to oznacza że piłkarze nie koniecznie muszą odchodzić .
|
W połowie miesiąca nie będzie już seniorów.
A do tego czasu przy naszej sytuacji żadnego inwestora nie będzie.