Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17308
Stary 05.01.2019, 13:01
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Oni już sami nie wiedzą. Wszak nie mieli nawet czasu zajrzeć na stan finansów po meczu z Lechem...

Wisłocki mierny ale wierny.

Czas pożegnać piłkarzy. Trzeba nauczyć się nazwisk juniorów. Ile punktów brakuje do utrzymania?
Przypominam że mamy zawieszoną licencję więc nie ma znaczenia ile punktów brakuje do utrzymania i nie ma po co uczyć się nazwisk juniorów . Jeśli będziemy w stanie licencje odwiesić to znak , że wykażemy sposób spłaty zadłużenia a to oznacza , że ktoś z kasa się w to zaangażuje a to oznacza że piłkarze nie koniecznie muszą odchodzić .
Odpowiedz cytując