TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Oni już sami nie wiedzą. Wszak nie mieli nawet czasu zajrzeć na stan finansów po meczu z Lechem...
Wisłocki mierny ale wierny.
Czas pożegnać piłkarzy. Trzeba nauczyć się nazwisk juniorów. Ile punktów brakuje do utrzymania?
|
Przypominam że mamy zawieszoną licencję więc nie ma znaczenia ile punktów brakuje do utrzymania i nie ma po co uczyć się nazwisk juniorów . Jeśli będziemy w stanie licencje odwiesić to znak , że wykażemy sposób spłaty zadłużenia a to oznacza , że ktoś z kasa się w to zaangażuje a to oznacza że piłkarze nie koniecznie muszą odchodzić .