Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17307
Stary 05.01.2019, 13:01
Nie zabierałem głosu na forum przez ostatnich kilka tygodni. Sytuacja jest bardzo zła. Nie możemy jednak się poddawać i nawet jeżeli SA padnie to i tak trzeba tworzyć struktury, które będą pomagały w odbudowie klubu. Dlatego ataki na Socios uważam za nieuprawnione. Jeżeli komuś Socios się nie podoba i nie chce przystąpić to po prostu niech zamilknie w tej sprawie i niech nie psuje atmosfery. Konferencja jak konferencja. Może miała odwrócić uwagę od ogólnej sytuacji TSu i skupić uwagę na SA? Wisłocki może został wystawiony ale chyba jednak zasługuje na szansę. Ocenimy za kilka tygodni. Póki jest szansa trzeba próbować ratować ekstraklasę dla SA. Sprawą drugą również priorytetową jest oczyszczenie TSu z patologii. TS Wisła musi istnieć bo to jest tradycja.
Odpowiedz cytując