Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
17306
05.01.2019, 12:58
Winni są też poprzedni prezesi oferujący kopaczom kontralty na poziomie 80-100 tys zł miesięcznie! To zabiło najbardziej Wisłę i jej płynność finansową. Jak można taki hajs płacić skórokopom których leją ekipy z Luxemburga czy Mołdawii?
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty