malaparte napisał(a):

|
mam pytanie natury ogólnej, czy na tym forum, w zasadzie my wszyscy nie wyolbrzymiamy, przeceniamy siłę, wpływy i znaczenie rekinów... nie żyjemy przecież w latach prohibicji w stanach...
|
Myślę że nie , bowiem ta grupa jest kierowana osobami bardziej intelegintnymi.
Ci drudzy mają cele bardziej biznesowe , rekinom bardziej zależy na szeroko pojętej zabawie i chęci wykazania się w grupie. Najwierniejsi mają z tego jakieś profity i rosną w hierarchii , by później przejść do drugiej grupy.