Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17300
Stary 05.01.2019, 12:43
malaparte napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie natury ogólnej, czy na tym forum, w zasadzie my wszyscy nie wyolbrzymiamy, przeceniamy siłę, wpływy i znaczenie rekinów... nie żyjemy przecież w latach prohibicji w stanach...
Myślę że nie , bowiem ta grupa jest kierowana osobami bardziej intelegintnymi.
Ci drudzy mają cele bardziej biznesowe , rekinom bardziej zależy na szeroko pojętej zabawie i chęci wykazania się w grupie. Najwierniejsi mają z tego jakieś profity i rosną w hierarchii , by później przejść do drugiej grupy.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując