rafaello56 napisał(a):

|
Wszystko zależy od kasy, której obecnie nie ma, ale gdyby jakimś zdarzeniem losu się pojawiła to piłkarze- którzy nie mają innych ofert mogą się jeszcze raz tutaj w ugodowym trybie zameldować. Problem jest jeden to kasa a wszystko inne do rozwiązania w ciągu jednego dnia. Nie zgodzę się byśmy byli małym "k.rwidołkiem" właśnie o to chodzi, że potencjał kibicowski mamy spory
|
Pisząc o "małym ku.widołku" chodziło mi o nasze krakowskie układy biznesowo-towarzysko-polityczne. Oczywiście potencjał Wisła jako klub, kibice, etc ma bardzo duży i to jest jakieś światełko w tunelu. Pełny stadion co mecz przy dobrym zarządzaniu klubem to jest pewny zysk.