Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17291
Stary 05.01.2019, 12:25
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Skoro nic nie może, a robi to, co w jego mocy, to znaczy, że niczego nie zrobi.
Może co najwyżej przypudrować trupa.
Na nic więcej WSH mu nie pozwoli
No, ale co on ma zrobić, wyjąć pistolet i zacząć strzelać? Działacze są od działania, a policja i prokuratura od ochrony zwykłych ludzi, śledztw i stawiania zarzutów.

Mnie poraża w tej całej sytuacji, jak bardzo TS okazał się niezdolny, nieprzygotowany, niekompetentny do działania. Nawet, gdy sytuacja stanęła na ostrzu noża, ostoją fachowości i ostatnią deską ratunku okazał się były właściciel Legii, niewykonujący zawodu radca prawny, który przebywał akurat na wakacjach z rodziną i napisał, że mógłby pomóc. Najważniejsze informacje dotyczące spółki, które przedstawiono podczas konferencji, panowie zaczerpnęli z opinii audytora sporządzonej, gdy nad przejęciem klubu zastanawiali się Włodarski i Kwiecień - bo TS takich danych nie potrafił zgromadzić.

Nie ma to jednak większego znaczenia, ponieważ rolą Wisłockiego jest teraz - przy wsparciu Leśnodorskiego - wyprostować kwestię właścicielską. Bez tego nie będzie można spółki sprzedać (w wersji: zdarzył się cud), ani złożyć wniosku o ogłoszenie upadłości (w wersji: nie zdarzył się cud), a więc rzeczy koniecznych, aby Wisła dalej istniała - w Ekstraklasie albo IV lidze.

Warto spróbować, tu chodzi o Wisłę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując