Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
malaparte
Member
Od: 05.2011
Offline
#
17290
05.01.2019, 12:23
mam pytanie natury ogólnej, czy na tym forum, w zasadzie my wszyscy nie wyolbrzymiamy, przeceniamy siłę, wpływy i znaczenie rekinów... nie żyjemy przecież w latach prohibicji w stanach...
malaparte
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do malaparte
Znajdź inne posty napisane przez malaparte