Sami napisał(a):

|
Dlatego mówię, że Wisłocki może i chęci ma, ale jest za cienki w uszach. Ja wiem, że to nie takie proste, ale to JEDYNE WYJŚCIE.
|
Spokojnie. Nowy inwestor powoła sobie innego prezesa do zarządzania spółką. Ten prezes ma inny cel. Nie musi mieć wielkich umiejętności. Za to musi być uczciwy