FraMat napisał(a):

Skoro nic nie może, a robi to, co w jego mocy, to znaczy, że niczego nie zrobi.
Może co najwyżej przypudrować trupa.
Na nic więcej WSH mu nie pozwoli
|
Zobaczymy co uda mu się zrobić. Jeszcze jest Filipski i gang żółtego przedawcy gaci, którzy napewno mają jakiegoś plana, jak mówi ferdek kiepski.

poczekajmy.