Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17268
Stary 05.01.2019, 10:59
Niektorzy przesadzaja. Nie ma co ani gloryfikowac Lesnego ani znowu demonizowac czy kpic jak nero - dostalismy pomoc za free od kogos kto chce zrobic sobie z tego reklame i dobry PR. Korzystamy bo nawet nie bardzo mamy wybor i trzeba sie cieszyc ze znalazl sie w tym wszystkim ktos na tyle neutrualny i niepowiazany z klubem ze przynajmniej jego nie zjedza w mediach. Na ten moment to win-win w przegranej niemal sytuacji
Odpowiedz cytując