Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Raimel_Kobierzyn
Junior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kobierzyn
Offline
#
17266
05.01.2019, 10:57
Witam. Wracam po 10 letnim banie za krytykę SKWK. Widzę, że teraz już za to nie banują
MIAŁEŚ SWOJE DNI CHWAŁY, ALE O NICH DZIŚ ZAPOMNIJ WŁAŚNIE SIĘ WALI TWÓJ POMNIK
Raimel_Kobierzyn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raimel_Kobierzyn
Znajdź inne posty napisane przez Raimel_Kobierzyn