Wyświetl pojedynczy post
Raimel_Kobierzyn
Junior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kobierzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17266
Stary 05.01.2019, 10:57
Witam. Wracam po 10 letnim banie za krytykę SKWK. Widzę, że teraz już za to nie banują
MIAŁEŚ SWOJE DNI CHWAŁY, ALE O NICH DZIŚ ZAPOMNIJ WŁAŚNIE SIĘ WALI TWÓJ POMNIK
Odpowiedz cytując