wiesniak842 napisał(a):

|
Ja za to troszke inaczej to odbieram. Teraz oni walcza o licencje i ogarniecie kwestii wlascicielskiej, zeby przygotowac grunt pod ewentualnego inwestora badz walke w Eklapie, a na ta chwile wszystkie inne sprawy, w tym rozliczenia Sarapaty, Dukata, długów itp schodzą na dalszy plan. Z reszta potwierdzaja to chyba swoimi działaniami, bo tym sie zajmuja w tej chwili razem z Lesnodorskim.
|
Tez to tak odebralem. Inna sprawa, ze ludzie ogolnie nie tego oczekiwali i sam fakt jakie jest teraz echo oznacza ze ktos tej konferencji nie przemyslal. Ale do samej ideii za tym stojacej to mysle ze masz racje